+370 607 01507

info@mooza.lt

Kęstučio g. 58-7, Kaunas


Pagal plauku tipa

PATARIMAI PAGAL TAVO

PLAUKŲ TIPĄ

01

Kas tai yra?

Dažniausių plaukų priežiūros problemų analizė ir patarimai iš profesionalų.  Plaukų priežiūra prasideda nuo teisingų priežiūros įpročių, todėl mes patarsime kaip tinkamai atsirinkti produktus, ką naudoti, o ko vengti. Jūsų problemą galima išspręsti greitai ir paprastai, svarbu ją identifikuoti.

02

Kodėl svarbu žinoti?

Plaukai tai aksesuaras, kuris puošia mus kasdieną, jei tinkamai jį įvertiname ir prižiūrime. Dažniausia problema lengvai plaukų priežiūrai, žinių trūkumas. 

Nustačius odos ir plauko struktūrą lengva ne tik atsirinkti tinkamiausius produktus, tačiau išvengiame plauko struktūros pažeidimų, plaukų slinkimo, plikimo ar galvos odos ligų.

03

patikimi patarimai

Profesionalo konsultacija ir patarimai. Mes sukaupę daugiau, nei 20 metų patirtį, kuria dalinamės su Jumis. Nepraleidžiame nei vieno seminaro, stebime ir analizuojame naujausius tyrimus. Lengviau ir greičiau išspręsti problemas su kuriomis susiduria mūsų klientai.

04

Atsakymai į visus klausimus

Ši analizė leis, ne tik sutaupyti pinigų, bet ir tiksliai žinoti ką, bei kodėl daryti. Patikima profesionalų konsultacija vienoje vietoje. Sutaupysite laiko ir lėšų, bei gausite neįkainojamų patarimų. Trichologo ir stilisto konsultacija vienoje vietoje. 

Klientų atsiliepimai

Po gimdymo mano plaukai praretėjo ir oda išsausėjo. Gavau gerų patarimų pagal kuriuos gydausi, tai rezultatas labai džiugina. Pati nebūčiau taip greitai susitvarkius.

Dovilė (Kaunas)

Per savo 32 metus tiek nesužinojau apie savo plaukus, kiek iš Moozos sužinojau per 1 dieną 🙂 Dabar greičiau rytais susitvarkau savo plaukus ir visą dieną jaučiuosi gražesne 🙂

Laura (Alytus)

Aš beveik viską dariau ne taip, kaip reikia. Jau pakeičiau ne tik priemones, bet ir savo rutiną. Labai esu dėkinga už visus Jūsų patarimus.

Rimantė (Zarasų r.)

Kaip gauti nemokamų patarimų?

Užpildyti žemiau esančia formą, bei nurodyti kontaktus: savo vardą ir elektroninį paštą. Į el.paštą gausite nemokamus patarimus pagal Jūsų plauko ir odos tipą, bei norimą pasiekti rezultatą.

Išsami konsultacija ir patarimai tik užsiregistravusiems.
Nori turėti sveikus plaukus, pasinaudok šia galimybe jau šiandien.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Contact to Listing Owner

Captcha Code

Pasirink Miestą